Close

توجه

صفحه اصلی/تمرین فروش منطقه ای در فوکس هندوستان و آسیای جنوب شرقی
تمرین فروش منطقه ای در فوکس هندوستان و آسیای جنوب شرقی تمرین فروش منطقه ای در فوکس هندوستان و آسیای جنوب شرقی (تعداد بازدید : 458)
فوکس هندوستان و آسیای جنوب شرقی شروع به تمرین فروش منطقه ای می کنند.
در تاریخ سوم و چهارم جولای 2017، فوکس هندوستان و آسیای جنوب شرقی، یک برنامه آموزشی منطقه ای را تحت چارچوب آکادمی Fuchs منطقه ای آغاز نمودند.
آموزش فروش "ایجاد ارزش، از طریق تعالی فروش" یک برنامه آموزشی قابل سنجش برای تمامی فروشندگان منطقه بوده و متمرکز بر تجهیز تیم فروش بر روش ها و ابزارهایی برای موفقیت فروش روانکارهای FUCHS می باشد.
این روش شامل شیوه های مختلف آموزشی مانند مذاکره، معرفی، مدل های مختلف مدیریت فروش و آموزش فنی محصول است که توسط مربیان داخلی و یا به صورت آموزش خارج از سیستم انجام می شود.
اولین آموزش "مذاکره برای موفقیت" برای تیم فروش سنگاپور و مالزی در دفتر جدید فوکس در کوالالامپور، مالزی برگزار شد. در طی دو روز تمرین، اساتید از روش آموزش فعال یادگیری استفاده نموده و همه شرکت کنندگان به طور جدی درگیر بحث های گروهی، کار گروهی جهت آموزش پایدار بودند. عموماً همگی حاضرین از تجربیات یادگیری جدید و فرصت های حاصله برای همکاری با همکاران خارج از کشورشان لذت بردند. برنامه آموزشی در حال حاضر بخشی از تغییرات رو به جلو در منطقه است و انتظار نتایج مفید آن در ماه های آتی دور از انتظار نخواهد بود.

تاریخ: ۱۳۹۶/۰۵/۱۴
منبع :


نقشه شرکت فوکس

copyright 2016 fuchs Co ©

ALL RIGHTS RESERVED