Close

توجه

صفحه اصلی/کنفرانس صادر کنندگان محصولات فوکس در آفریقای جنوبی
کنفرانس صادر کنندگان محصولات فوکس در آفریقای جنوبی کنفرانس صادر کنندگان محصولات فوکس در آفریقای جنوبی (تعداد بازدید : 492)
فوکس آفریقای جنوبی در یک کنفرانس سه روزه در پایان ماه ژوئن، در ژوهانسبورگ میزبان مشتریان عمده خود در بخش صادرات بود. این کنفرانس توسط مدیر عامل Paul Deppe، مسئول فروش Andrew Cowling، مدیر فناوری اطلاعات و مدیریت زنجیره تامین Margie Stephens و مدیر فروش داخلی Mitch Launspach میزبانی شد.
مدیر فروش آفریقای جنوبی در این همایش اشاره کرد: برای اولین بار است که همه تجار مرزهای مجاور را گرد هم آورده ایم که این نشان از ایده و آینده ای عالی دارد. هدف اصلی کنفرانس فراهم آوردن فرصت برای شناخت توزیع کنندگان منطقه از یکدیگر و بوجود آوردن فضایی برای بحث در مورد چالشهای مشترک و یافتن راهبردی را برای رشد کسب و کار در آینده بوده ست.
این کنفرانس همچنین فرصتی را برای ایجاد سرعت در برنامه های شرکت فوکس (هم محلی و هم بین المللی) برای رشد و توسعه در آینده منطقه فراهم نمود. بخشی از این موارد میتوان به مطرح نمودن رشد بسیار سریع شرکت فوکس در سال های اخیر در زمینه های تعداد کارکنان، اموال، به روز رسانی واحدهای تولیدی اشاره نمود.
در حال حاضر، فوکس افریقای جنوبی کارکنان صادرکنندگان را در تمام جنبه های کسب و کار آموزش می دهد. پس از برگزاری این همایش بازخوردهای بسیار مثبتی از سوی شرکت کنندگان دریافت و بسیاری از آنها اظهار داشتند که از این کنفرانس دانش فراوانی به دست آورده اند.

تاریخ: ۱۳۹۶/۰۵/۰۸
منبع :


نقشه شرکت فوکس

copyright 2016 fuchs Co ©

ALL RIGHTS RESERVED