Close

توجه

صفحه اصلی/برنامه کار-تعطیلات دانش آموزان توسط فوکس آفریقای جنوبی
برنامه کار-تعطیلات دانش آموزان توسط فوکس آفریقای جنوبی برنامه کار-تعطیلات دانش آموزان توسط فوکس آفریقای جنوبی (تعداد بازدید : 550)
در سال گذشته فوکس آفریقای جنوبی (FLSA) یک برنامه کار/تعطیلات (VWP) را آغاز نمود که در آن دانش آموزان از حوزه های مختلف تحصیلی فرصت کسب تجربه از محیط کار را به دست می آورند. در سال گذشته، فوکس موفق به فراهم نمودن این پروژه برای اکثر دانش آموزان در اطراف Gauteng و KwaZulu Natal بوده است.

حضور در برنامه کار/تعطیلات فقط برای دانشجویان دانشگاه/کالج مجاز بوده و توسط فوکس آفریقای جنوبی حمایت مالی می شود. در این پروژه مديريت فوکس آفریقای جنوبی رويكرد جامعتری را در نظر داشته و نه تنها کمک مالي می نماید، بلکه پس از اتمام تحصيلات، کارآموزان را با فراهم آوردن فرصتی مناسب برای کار و به دست آوردن مهارت های اولیه همراهی می نماید. این برنامه نه تنها به نفع حاضرین در پروژه است، بلکه می تواند به شرکت فوکس نیز کمک نموده تا نیازهای استخدامی آینده خود را تأمین نماید.

پیش از اینکه شرکت کنندگان فعالیت خود را در برنامه کار/ تعطیلات آغاز نمایند، یک روز جهت معرفی ایشان به کمیته اجرایی و آشنایی با مسائل ایمنی پرداخته می شود. این برنامه در طول تعطیلات زمستانی (ژوئن/ جولای) و تابستانی (نوامبر/ دسامبر) میزبانی می شود. در سال جاری نیز، این برنامه در دوم ماه ژوییه آغاز شده و 11 شرکت کننده در بخش های مختلف، یعنی امور مالی، فروش، لجستیک، کنترل کیفیت، تدارکات و تولید، به کار گرفته شده اند.
پروژه کار/ تعطیلات فرصتی مناسب برای کشف موقعیت های شغلی برای دانش آموزان فراهم می نماید.

تاریخ: ۱۳۹۶/۰۵/۰۲
منبع :


نقشه شرکت فوکس

copyright 2016 fuchs Co ©

ALL RIGHTS RESERVED