Close

توجه

صفحه اصلی/فوكس ايرانيان در مسير توسعه
فوكس ايرانيان در مسير توسعه فوكس ايرانيان در مسير توسعه (تعداد بازدید : 681)
شرکت روغن فوکس ایرانیان با تولید انواع روغن ها و ضدیخ و بهره گیری از باکیفیت ترین مواد اولیه موجود و همچنین واردات گریس و انواع روانسازهای موتوری و تخصصی صنعتی به کشور، حضوری موفق را از سال 1383 در ایران تجربه نموده است. همچنین شرکت فوکس بین‏الملل به جهت حضور پررنگ‏تر در دنیا بر آن شده است تا نسبت به توسعه و بهبود ساختار برند (Brand Relaunching) خود در سطح دنیا اقدام نماید که بالطبع شرکت فوکس ایرانیان نیز مشمول طرح مذکور خواهد بود که یکی از اصول بسیار مهم و مطرح در معرفی مجدد یک برند در بازار مصرف، ارتقاء جایگاه فعلی آن برند از طریق رفع مشکلات موجود و جلب رضایت بیشتر مشتریان / مصرف کنندگان می‏باشد. یکی از موارد بسیار مهم در این رابطه بسته‏بندی محصولات به لحاظ کیفی و ظاهری می‏باشد.
از اين پس محصولات بنزيني فوكس ايرانيان با پيشوند Titan Formula و محصولات ديزلي با پيشوند Titan Universal  نام گذاري شده است.
فوكس ايرانيان تنها شعبه رسمي روغن فوكس آلمان در ايران.

فوكس ايرانيان براي معرفي مجدد برند خود و رضايت مشتريان منطبق با استانداردهاي بين المللي فوكس بسته بندي ،طرح ،رنگ و ليبل محصولات را تغيير داده است.
از اين پس محصولات بنزيني فوكس ايرانيان با پيشوند titan formula و محصولات ديزلي با پيشوندtitan universal  نام گذاري شده است.
فوكس ايرانيان تنها شعبه رسمي فوكس آلمان در ايران است
با توجه به تأسیس شرکت روغن فوکس ایرانیان در سال 1383 به عنوان تنها شعبه رسمی شرکت فوکس آلمان در ایران بدیهی‏ست که شرکت فوکس بین‏الملل به جهت حضور پررنگ‏تر در دنیا بر آن شده است تا نسبت به Brand Relaunching یا معرفی مجدد برند خود در سطح دنیا اقدام نماید که بالطبع شرکت فوکس ایرانیان نیز مشمول طرح مذکور خواهد بود.
یکی از اصول بسیار مهم و مطرح در معرفی مجدد یک برند در بازار مصرف، ارتقاء جایگاه فعلی آن برند از طریق رفع مشکلات موجود و جلب رضایت بیشتر مشتریان / مصرف کنندگان می‏باشد. یکی از موارد بسیار مهم در این رابطه بسته‏بندی محصولات به لحاظ کیفی و ظاهری می‏باشد.
بر اساس اطلاعات کسب شده از شما مشتریان گرامی و همگام با فوکس بین‏الملل بر آن شدیم تا رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان در رابطه با طراحی، لیبلینگ و کیفیت بسته‏بندی محصولات تولیدی جلب نماییم.
لذا براساس تغییرات صورت گرفته و در راستای جلب رضایت مضاعفِ شما عزیزان تمامی ظروف تولیدی این شرکت همانطور که در تصاویر پشت برگه ملاحظه می‏فرمایید منطبق با استانداردهای بین المللی فوکس به لحاظ بسته‏بندی، طرح، رنگ و لیبل تغییر یافته است.


تاریخ: ۱۳۹۶/۰۴/۱۳
منبع :


نقشه شرکت فوکس

copyright 2016 fuchs Co ©

ALL RIGHTS RESERVED