Close

توجه

صفحه اصلی/مصاحبه روزنامه دنیای اقتصاد با مدیر عامل شرکت روغن فوکس ایرانیان
مصاحبه روزنامه دنیای اقتصاد با مدیر عامل شرکت روغن فوکس ایرانیان مصاحبه روزنامه دنیای اقتصاد با مدیر عامل شرکت روغن فوکس ایرانیان (تعداد بازدید : 2451)

مدیرعامل شرکت فوکس ایرانیان گفت: از اواسط تابستان شاهد آغاز سرمایه‌گذاری‌های جهانی در ایران خواهیم بود.

تورج حشمتی در گفت‌وگو با خبرنگار دنیای اقتصاد افزود: با توجه به نوع نگرش و مقوله ارزیابی و حرکت حساب شده، تاکنون سرمایه‌گذاران خارجی مشغول محک زدن بازار ایران و کامل کردن اطلاعات و برنامه‌های خود بوده و هنوز حرکت جدی از لحاظ سرمایه‌گذاری صورت نگرفته است.

وی با اشاره به قطع ارتباطات نظام بانکی ایران و نظام مالی بین‌المللی گفت: اکنون شبکه بانکی ایران به آهستگی در حال متصل شدن به سیستم‌های مالی و فاینانس جهانی است. وی اضافه کرد: این مساله به عنوان یک پارامتر اصلی برای ارتباطات محسوب می‌شود.

حشمتی تصریح کرد: زیرساخت‌های کشور در تمامی بخش‌ها از جمله تولید، نیازمند سرمایه‌گذاری‌های کلان است تا با ایجاد انتقال در یک بعد، امکان شکوفایی صنعت محقق شود.

وی افزود: به طور حتم سرمایه‌گذاری‌های خارجی باید با بهترین استانداردهای روز جهانی که رقابتی بودن و بهره‌وری بالا و سازگاری با محیط‌زیست از اصلی‌ترین آنهاست انجام گیرد.

به گفته وی ایران با پتانسیل‌های بالا، منابع غنی و موقعیت ژئوپلتیک منحصر به فرد می‌تواند مقصد سرمایه‌گذارانی باشد که شاهد اشباع شدن بازار سایر کشورها در سال‌های اخیر بوده‌اند.

مدیرعامل شرکت فوکس ایرانیان در ادامه با اشاره به اینکه «فوکس» نیز همگام با سایر شرکت‌ها در مراحل نهایی تکمیل برنامه‌های آتی خود در ایران است گفت: با توجه به اینکه شرکت روغن فوکس ایرانیان به عنوان شعبه رسمی «فوکس آلمان» طی 12 سال اخیر در بازار ایران فعالیت داشته به زودی پروژه‌ها و برنامه‌های جدید خود را در ایران با بالاترین استانداردها به مرحله اجرا خواهد گذاشت.


تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
منبع : دنیای اقتصاد


نقشه شرکت فوکس

copyright 2016 fuchs Co ©

ALL RIGHTS RESERVED