Close

توجه

صفحه اصلی/درباره ما

درباره ما

فوکس در سال 1931 توسط دکتر رادولف فوکس در منهایم آلمان بنیانگذاری شد و امروز با بیش از 80 سال سابقه، به عنوان بزرگترین گروه مستقل تولیدکننده روانساز در جهان، در بیش از 85 کشور فعالیت دارد.

به دلیل توجه و سرمایه گذاری مناسب در امر تحقیق و توسعه این شرکت، فوکس همیشه در ابداع و معرفی جدیدترین سطوح کیفی روانسازهای صنعتی و اتومبیل در جهان، پیشتاز است، به گونه ای که با همکاری گسترده و نزدیک با شرکت های معتبر خودرو نظیر:

MERCEDES BENZ, BMW, AUDI, MAN, VOLKSWAGEN
قبل از معرفی و عرضه خودروهای جدید توسط شرکت های مذکور، روانسازهای مورد نیاز و هماهنگ با توان موتور توسط شرکت فوکس فرموله و عرضه می گردند و متعاقبا بیش از 75% از خودروهای این شرکت ها با روغن فوکس از کارخانه خارج می شوند. با وجود داشتن بیش از 10,000 نوع محصول مختلف در کارنامه کاری خود، فوکس همیشه یک گام از پیشگامان صنعت روانسازی در دنیا جلوتر است.

شرکت روغن فوکس ایرانیان، شعبه رسمی شرکت فوکس آلمان فعالیت خود را در ایران از سال 1382 آغاز کرده است و تاکنون موفق به تولید روغن های مختلف موتور بنزینی، دیزلی، گیربکس، هیدرولیک با برند فوکس در ایران شده و در کنار آن، دیگر روغن های موتوری، صنعتی تخصصی و انواع گریس شرکت فوکس را به کشور وارد می نماید.


در طول این مدت، این شرکت با حضور در اغلب نمایشگاههای تخصصی مختلف در سراسر ایران و برگزاری سمینارها و همایش های متفاوت، هر روز بیش از پیش حضور خود را در بازار ایران پر رنگ تر می سازد. این شرکت با داشتن کارشناسانی مجرب و متخصص در کادر فنی و نیز ارتباط مستقیم با مجهزترین آزمایشگاههای داخلی و خارجی و اطلاع از آخرین دست یافته های این صنعت در سراسر دنیا و نیز با ایجاد یک سیستم منسجم و قدرتمند فروش که متشکل از عاملین باتجربه در سرتاسر ایران و شرکتهای معتبر می باشد. به بهترین نحو ممکن آماده پاسخگویی به مشتریان گرانقدرش می باشد

نقشه شرکت فوکس

copyright 2016 fuchs Co ©

ALL RIGHTS RESERVED